Літня школа. Другий день

Другий день літньої школи інтенсивного професійного навчання розпочався з психологічного тренінгу під час якого учасники мали змого, за допомогою різних технологій, визначитися з вибором професії. Також з молоддю був проведений  майстер-клас, на якому учні та студенти вчилися практично застосовувати свої знання з англійської мови, збагачували свій словниковий запас, вдосконалювали зв’язне мовлення та комунікативні здібності.

У другій половині дня учасники мали змогу проявити свої знання з економіки, адже їх чекав цікавий і захоплюючий економічний КВЕСТ.

І на завершення діти відвідали екскурсію по місту Мукачево. Під час якої дізналися багато цікавого про рідне місто. Його тисячолітню історію, своє минуле.