Еколого-просвітницька робота в початковій школі

2 квітня 2018 року відбувся загальноуніверситетський семінар організований НТ МДУ «Наука майбутнього» на тему «Еколого-просвітницька робота в початковій школі».

З вітальним словом виступили ректор Мукачівського державного університету Щербан Тетяна Дмитрівна та перший проректор Гоблик Володимир Васильович.

В ході семінару обговорювались проблеми еколого-просвітницької роботи в початковій школі, які включають елементи гри і моделювання ситуацій поведінки в природньому середовищі, що, в свою чергу, дозволяє підвищити виховний потенціал початкової школи у формуванні екологічної культури в молодшому шкільному віці.

З доповіддю «Екологічні оповідання» виступив магістр спеціальності «Музичне мистецтво» Віталій Горват.

Також було презентовано екологічні оповідання  для учнів молодших класів студентами гуманітарного та педагогічного факультетів:

• «Карпатська мобілка», (Вікторія Фізер, педагогічний ф-т, група ПО-11);
  • «Падаюча хмара», (Богдана Купина, педагогічний ф-т, група ПО-11);
  • «День Землі», (Альона Розман, гуманітарний ф-т, група ПП-11);
  • «Кам’яна дорога», (Росол Юліана, педагогічний ф-т, група ПО-11);
  • «Старе добро не забувається», (Оленчук Аліна, гуманітарний ф-т, група ПП-11);
  • «Їх береже червона книга», (Дирзу Віталія, гуманітарний ф-т,  група    ПП-11);
  • «Дід Трохим та його пасіка» (Розман Альона, гуманітарний ф-т, група ПП-11);
  • «Столітній дуб», (Звонар Наталія, педагогічний ф-т, група ПО-11);
  • «Орхідея», (Химинишинець Діана, педагогічний ф-т, група ПО-11).