Економічний квест

26 червня 2017 року в «Літній школі» Мукачівського державного університету було проведено економічний квест, в якому прийняли участь учні старших класів різних шкіл міста. Організаторами квесту були студенти 3 курсу напряму підготовки «Маркетинг» та викладачі кафедри обліку і оподаткування та маркетингу.

Учасникам квесту було запропоновано відшукати скарб, долаючи різні перешкоди у формі цікавих економічних та логічних завдань. Надзвичайне і безкомпромісне змагання двох команд – команди дівчат та команди хлопців – закінчилося нічиєю. Перемогла дружба! Учасники квесту проявили велику кмітливість та зацікавленість цим дійством,  від якого отримали масу емоцій і позитивних вражень.