Екскурсія до Львова

9 листопада студенти ІІ-А курсу гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ разом зі своїм курсовим керівником Тягур Л.М. відвідали з екскурсією місто Львів. Культурна столиця України вразила коледжан своєю красою, безліччю архітектурних пам’яток. Під час екскурсії студенти почули багато історичних фактів з життя старовинного міста та безліч цікавих легенд. Найбільше запам’ятались студентам храми Львова, які просто заворожують своєю красою та величчю. Ну і, звичайно, як же без солодких сувенірів з цього міста? Коледжани побували на шоколадній фабриці, звідки привезли багато смачних солодощів.