Екскурсія фінансистів до Львова

Відвідати місто Лева студенти спеціальності «Фінанси і кредит» планували досить давно. І от нарешті мрія збулася – минулими вихідними вони, разом із викладачами кафедри фінансів, вирушили до Львова.

Під час пішої екскурсії студенти мали можливість оглянути архітектурні перлини старого міста – Львівський оперний театр ім. М. Заньковецької, Костел єзуїтів, збудований у стилі бароко, Латинський кафедральний собор, збудований у готичному стилі, каплицю Боїмів – сімейну церковцю та усипальницю однієї з львівських купецьких родин.

Площа Ринок, Вірменська церква, Аптека-музей, вуличка за вуличкою – це була не просто пізнавальна екскурсія, це безліч цікавої інформації про місто, багате своїми традиціями та звичаями.

Поверталися ввечері втомлені та щасливі, зі сподіваннями приїхати сюди знову.