Екскурсія до Головного управління статистики у Закарпатській області

Студенти спеціальності «Облік і оподаткування» та «Професійна освіта. Економіка» факультету економіки, управління та інженерії разом з к.е.н., доц. кафедри обліку і оподаткування та маркетингу Ліба Н.С. відвідали Головне управління статистики у Закарпатській області в м. Ужгород.
Для студентів було проведено екскурсію, на якій вони отримали інформацію про те, як проводяться статистичні дослідження у Закарпатській області, як і з якою метою здійснюється аналіз статистичних показників. Студенти також дізналися про те, які установи та відомства є користувачами статистичної інформації; ознайомилися з бібліотечним фондом управління статистики, а працівники відділу «Відкрите вікно» розповіли студентам про його призначення та особливості формування і подання електронної звітності.
Висловлюємо щиру подяку працівникам Головного управління статистики за змістовну, актуальну та цікаву інформацію!