Фінальна частина конкурсу “Міс МДУ-2018”

16 травня 2018 року на сцені Мукачівського драмтеатру відбулася грандіозна подія – фінальна частина конкурсу “Міс МДУ-2018”, у якій взяли участь 8 претенденток із різних факультетів Мукачівського державного університету.

Мета конкурсу краси – обрати найкращу, найвродливішу, найталановитішу.

В залі драмтеатру панувала святкова атмосфера, а піднесений настрій присутніх додавав конкурсанткам впевненості. Впродовж конкурсу дівчата дефілювали в різноманітних вишуканих вбраннях, брали участь в інтелектуальному конкурсі, показували танцювальні номери, чим і створили святкову атмосферу для всіх присутніх і подарували багато яскравих емоцій та не переставали вражати не тільки чарівністю, вишуканістю, а й ерудицією, креативністю, красномовством.

З вітальними номерами виступили: перша віце-міс МДУ 2017 року Надія Карпова, Аліна Поляк, Мартіна Кельман, учасниці фітнес клубу D-fitness (хореограф-постановник Вінар Христина),  Dance Studio Creative та учасник програми «Розсміши коміка. Діти» Мирослав Масалов.

За рішенням журі корону «Міс МДУ-2018» отримала студентка другого курсу факультету туризму та готельно-ресторанного бізнесу спеціальності «Туризм і рекреація» Іванова Кароліна.

Першою віце-міс стала Попович Мар’яна – студентка 2 – го курсу гуманітарного факультету спеціальності «Англійська філологія»;

Друга віце-міс – студентка 1-го курсу факультету туризму та готельно-ресторанної справи спеціальності «Туризм і рекреація» Ийбер Крістіна;

Міс Вишуканість – студентка 1-го курсу педагогічного факультету спеціальності “Музичне мистецтво” Зузак Катерина;

Міс Чарівність  – студентка 2-го курсу гуманітарного факультету спеціальності “Психологія” Кавка Лідія;

Міс Артистичність – студентка 2-го курсу економічного факультету спеціальності «Облік та оподаткування» Колесник Стелла;

Міс Фотомодель – студентка 1-го курсу педагогічного факультету спеціальності “Музичне мистецтво” Ковачик Анетта;

Міс Меридіан-тревел  – студентка 2-го курсу гуманітарного факультету спеціальності «Англійська філологія» Попович Мар’яна;

Міс Інтелектуальність  – студентка 1-го курсу факультет туризму та готельно-ресторанної справи спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Зеленяк Олександра;

Міс Інтернет-голосуваннястудентка 1-го курсу педагогічного факультету спеціальності “Музичне мистецтво” Ковачик Анетта.

Ректор університету Тетяна Щербан подякувала спонсорам конкурсу за підтримку, висловила вдячність усім конкурсанткам за безліч цікавих моментів, а також відмітила,  що в Мукачівському державному університеті навчаються найкрасивіші та найрозумніші дівчата!

Вітаємо наших переможниць!

Ви – найгарніші!