Фотоконкурс «Екологічна фотографія» як форма культурно-дозвіллєвої активності молоді

4 травня 2017 року в Мукачівському державному університеті проведено фотоконкурс «Екологічна фотографія», в якому взяли участь учні загальноосвітніх шкіл Закарпаття та студенти МДУ.

Екологічний фотоконкурс – це заклик подивитися навколо, задуматися, що чекає нас, наших дітей, нашу Землю в майбутньому, визначити ступінь своєї участі у вирішенні екологічних питань.

Організатори заходу ставили собі за мету – надати можливість любителям і професіоналам фотографам поділитись своїм баченням краси унікальної природи Закарпаття; звернути увагу на проблеми екології та навколишнього середовища.

В рамках заходу була організована виставка учасників робіт фотоконкурсу «Екологічна фотографія».

Грамотами переможців за активну участь у фотоконкурсі учнівських та студентських робіт «Екологічна фотографія» нагороджено наступних учасників:

1. Тайглер Вероніку, ученицю Мукачівської ЗОШ №1 ;
  2. Кабаль Марію, ученицю Квасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Рахівського району;
  3. Кабаштуру Ярослава, учня Мукачівської ЗОШ №4;
  4. Гузинець Дар’ю, ученицю Мукачівської ЗОШ №6;
  5. Мішко Каріну, ученицю Мукачівської ЗОШ №6 та студентів МДУ;
  6. Шулевка Оксану, студентку МДУ факультету економіки, управління та інженерії;
  7. Продан Наталію, студентку педагогічного факультету МДУ;
  8. Благий Ніколету, студентку гуманітарного факультету МДУ;
  9. Кампов Корнелію, студентку гуманітарного факультету МДУ.