Футзал, шахи, настільний теніс

30 листопада 2017 року збірні команди МДУ з футзалу, настільного тенісу та шахів взяли участь у обласній першості студентів серед ВНЗ ІІІ–IV рівнів акредитації.
Загальне керівництво змагань забезпечувало Закарпатське обласне відділення (філії) Комітету ФВС МОН України.
У футзальному турнірі чоловічих команд взяло участь 6 команд. В підсумку змагань, під керівництвом старшого викладача Мороза Ф. В., команда Мукачівського державного університету зайняла 3 місце.
ВІТАЄМО ЧЛЕНІВ ЗБІРНОЇ!!!

№ п/п Прізвище, ім’я учасника Група
1. Мельникович Анатолій ФК-41
2. Сташевський Олександр ГРС-1м
3. Підковят Олександр Т-1М
4. Чекан Євген М-31
5. Плакса Антон ФК-41
6. Дубець Олександр ПВГВ-41

Збірна команда МДУ з настільного тенісу, під керівництвом доцента Гавришко Сергія, з самого початку продемонстрували змістовну гру, змусивши суперників боротись за кожне очко. За результатами змагань серед чоловіків у особистій першості Фекете Тимофій посів друге місце. Також друге місце у особистій першості серед жінок посіла Кіш Біанка. В підсумку змагань збірна команда МДУ з настільного тенісу посіла друге загальнокомандне місце.
ВІТАЄМО НАШУ ЗБІРНУ!!!

У шаховому турнірі за збірну МДУ виступали Тіба Владислав, Плакса Антон та Шпеник Тетяна.
В особистій першості Тіба Владислав посів перше місце, а Шпеник Тетяна – третє місце. За підсумками командної першості Збірна МДУ з шахів посіла друге місце.
Вітаємо наших спортсменів що достойно відстояли честь вузу на змаганнях обласного рівня.