Геніями стають чи народжуються?

Напевно, кожна людина на нашій планеті колись мріяла стати генієм, але політ іі фантазії завжди переривала одна приземлена думка, що геніями не стають, а народжуються. Чи правда це? Чому існує думка, що генієм потрібно народитися?

Відповідь на ці запитання сьогодні мали змогу отримати студенти та викладачі Мукачівського державного університету, відвідавши майстер-клас МИКОЛИ ЛАТАНСЬКОГО — визнаного світового авторитета у розкритті генія людини. Спікер чітко та дохідливо, з конкретними прикладами-історіями, емоційно, наповнено, з величезною вірою в людей ділився своєю формулою успіху та мотивував усіх присутніх до самореалізації. Кожен взяв з майстер-класу щось своє,  ми помітили позитивні зміни у собі та своєму настрої, відчули  потужне бажання йти вперед і діяти, повірили в себе.

Адже, зустрічі у такому форматі допомагають розкрити свою внутрішню геніальність та потенціал.