Готуємось до свят. Подарунок своїми руками

Новий рік та різдвяні свята – одні з найбажаніших не тільки для дітей, але й для дорослих. І, звичайно, яке ж свято без сюрпризів та подарунків. А як приємно самому дарувати радість, тому й не дивно, що особливе задоволення отримують ті, які особисто можуть виготовити ексклюзивний подарунок та принести радість своїм рідним та близьким…
Паралельно з підготовкою до сесії студенти 4-го курсу спеціальності Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості) під керівництвом викладачів кафедри легкої промисловості і професійної освіти С.С. Матвійчук та Т.В. Коваль провели серію майстер-класів по виготовленню новорічних прикрас для студентів різних спеціальностей університету. Студенти з великим захопленням навчилися виготовляти ялинкові прикраси та подарункові вироби. Найбільшу зацікавленість отримали брелоки з символом року собаки.