20-22 жовтня 2017 року в м.Яремче проходив ІІ Міжнародний фестиваль-форум-конкурс окремих соло-виконавців та творчих колективів інструментального, вокального та хореографічного мистецтва «STARS OF YAREMCHE». В ньому взяли участь студент ІІІ-В курсу музичного відділу гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ Зейкан Олександр та концертмейстер гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ Левітіна Зінаїда Вікторівна в супроводі з музичним керівником, викладачем-методистом коледжу Габель Оксаною Іванівною.

За результатами конкурсної програми Зейкана Олександра було нагороджено дипломом лауреата ІІ ступеня (академічний вокал, молодіжна категорія), Левітіну Зінаїду Вікторівну – дипломом лауреата ІІІ ступеня (естрадний вокал, доросла категорія). Адміністрація та колектив коледжу вітають лауреатів, особлива подяка викладачу постановки голосу Габель Оксані Іванівні за професійну майстерність та педагогічний талант у їх підготовці до конкурсу.