Камерний концерт «Зустріч з романсом»

21 листопада 2017 року в гуманітарно-педагогічному коледжі відбувся камерний концерт «Зустріч з романсом», в якому прийняли участь студенти музичного відділення класу постановки голосу викладачів Габель О.І., Хомин С.І., Виговської Н.В. Це було справжнє свято вокальної музики. Слухачі насолоджувалися чудовим співом студентів, які щиро та проникливо співали про кохання, образи природи. Звучали романси різних епох. Але їх об’єднював ліризм висловлювання, мелодійне багатство, психологічна виразність, яскраві поетичні образи. Адже пісня, романс, мабуть є самим улюбленим, популярним і доступним музичним жанром, бо розкриває особисті настрої, думки, враження, мрії. Художнім словом прикрасила концерт викладач Мусієць Л.В. Спів виконавців підтримали викладачі-концертмейстери: Новікова С.Л., Левітіна З.В., Сербін М.І., Гаврилечко Г.І. Всі присутні переконалися, що романс – це дивовижний жанр. Його унікальність полягає в тому, що в малій, камерній формі він має здатність дуже багато розповісти.