Київ історичний: екскурсія студентів спеціальності «Початкова освіта» до столиці

Цими весняними днями групою ПО-41 (куратор Фенчак Л.М.) організовано екскурсійну поїздку до м. Київ, метою якої було пізнавальне та духовне збагачення майбутніх вчителів. Для ефективної реалізації цього заходу студентами та куратором було проведено підготовчу роботу з планування маршруту та інформаційно-пошукову роботу щодо збору цікавих фактів про історичні пам’ятки, які планували відвідати.
Під час ескурсії студенти пройшлися найстарішою вулицею-музеєм м. Києва −Андріївським узвозом, відвідали шедевр бароко великого архітектора Растреллі – Андріївський храм, мистецькі галереї, художні салони та виставки, що знаходяться практично в кожному будинку вздовж легендарної вулиці.
Студенти також відвідали Маріїнський парк і обмінялися історичними фактами про легендарне минуле Маріїнського палацу.

Майбутні педагоги також ознайомилися з найдавнішими східнослов’янськими храмами − Софійським та Михайлівським соборами, з визначною пам’яткою історії та унікальною православною святинею – Києво-Печерською лаврою, яка включена до списку Всесвітньої культурно-історичної спадщини ЮНЕСКО.

Екскурсія завершилась, але залишились приємні спогади, враження та емоції.