Команди МДУ з настільного тенісу, шахів та шашок взяли участь у обласній першості серед студентів ВНЗ ІІІ–IV рівнів акредитації

29 листопада 2018 року збірні команди Мукачівського державного університету з настільного тенісу, шахів та шашок взяли участь у обласній першості серед студентів ВНЗ ІІІ–IV рівнів акредитації.

Загальне керівництво змагань забезпечувало Закарпатське обласне відділення (філії) Комітету ФВС МОН України.

У змаганнях з настільного тенісу за збірну МДУ виступили Фекете Тимофій, Жемоєдов Анатолій та Кіш Біанка. Наша команда, під керівництвом доцента кафедри суспільних дисциплін та фізичної культури Гавришка Сергія, з самого початку продемонстрували змістовну гру. За результатами змагань серед чоловіків у особистій першості  Фекете Тимофій посів друге місце. Також друге місце у особистій першості серед жінок посіла Кіш Біанка. В підсумку змагань збірна команда МДУ з настільного тенісу посіла друге загальнокомандне місце.

У шаховому турнірі за збірну МДУ виступали Тіба Владислав, Брунцвик Едуард та Шпеник Тетяна.

В особистій першості Тіба Владислав посів перше місце, Шпеник Тетяна –  друге місце, а Брунцвик Едуард – третє місце. За підсумками командної першості Збірна МДУ з шахів посіла перше місце.

У турнірі з шашок Мигович Павло та Турок Яна вибороли четверте загальнокомандне місце.

ВІТАЄМО наших спортсменів, що достойно представили університет на змаганнях обласного рівня! Бажаємо подальших успіхів!!!

Категогрії: Кафедра суспільних дисциплін та фізичної культури