Конференція «Профілактика вживання алкоголю та наркотиків серед молоді»

22.03.2017 року в Мукачівському державному університеті пройшла конференція «Профілактика вживання алкоголю та наркотиків серед молоді» для студентів 1-4 курсів. Захід підготували магістри-психологи під керівництвом викладчів кафедри психології (Барчій М.С., Березовської Л.І). Присутні дізнались про вплив алкоголю на організм людини, ознайомились із статистичними даними про рівень алкоголізації та поширення наркоманії серед населення України, зростання кількості залежних серед дітей та молоді; отримали рекомендації щодо співіснування поряд з людьми з даною залежністю.