Конкурс молодих дизайнерів “Módna línia mladých 2017”, м. Пряшів, Словаччина

Після довготривалої підготовки викладачам кафедри ЛП і ПО МДУ разом зі студентами вдалось гідно представити свої роботи на Міжнародному конкурсі молодих дизайнерів “Módna línia mladých 2017”. Всі отримали море позитивних емоцій, конкурс проходив у гарному настрої, без хвилювань та несподіванок.
В конкурсі прийняло участь 4 країни Європи: Словаччина, Чехія, Польща та Україна. Було представлено більш ніж 160 колекцій молодих дизайнерів, серед яких колекції студентів МДУ відзначені високою професійністю. Конкурс щорічний, організовує його Пряшівський коледж підприємництва (SOSP) завдяки старанням колективу цього закладу та керівника пана інженера Станіслава Кухти.
Приємно відмітити, що даний конкурс є місцем зустрічі студентства та керівників навчальних закладів відповідного профілю, де в неформальний обстановці обговорюються питання співпраці та обміну досвідом. Так, команда МДУ була офіційно запрошена до участі у конкурсі «Текстиль та Дизайн», який відбудеться у місті Лібереці (Чехія) при Ліберецькому Технічному Університеті. Також намічені плани до співпраці з Тренчинськими дизайнерами одягу професійної школи мистецтв в Тренчині, Словаччина.

Тож побажаємо подальших творчих успіхів студентам та колективу кафедри ЛП і ПО у Міжнародній співпраці!