Корисні сайти для студентів

Безумовно, найкращим традиційним місцем для пошуку інформації є бібліотека. Тут Ви можете не тільки отримати всю необхідну інформацію, але й підвищити свій культурний рівень, адже проводячи час наодинці з книгами, Ви стаєте більш ерудованим і свідомим членом суспільства.

Але, незважаючи на всі плюси і вікову практику використання студентами бібліотек, альтернативним джерелом пошуку будь-яких відомостей та інформації є «всесвітня павутина».

На інтернет просторах містяться дані, описати які кількісно дуже складно, якщо це взагалі реально. Відповідно, щоб швидко знайти необхідну інформацію – потрібно точно знати, де шукати.

Пропонуємо Вашій увазі список студентських сайтів, які стануть для Вас незамінними:

• org.ua – корисний інформаційний ресурс для студентів, де містяться анонси тренінгів, конференцій, молодіжних шкіл, студентських фестивалів, кар’єрних подій та стажувань;
  • org.ua – тут Ви знайдете офіційні документи, перелік ВНЗ, цікаві статті про освітньому процесі;
  • org – інформаційний портал для активних студентів, де публікують новини про діяльність студентського самоврядування, конкурси та конференції всіх рівнів;
  • polka-knig.com.ua – безкоштовна онлайн бібліотека для студентів;
  • com – архіви студентських матеріалів; бібліотека рідкісних публікацій, освітніх книг і підручників;
  • in.ua – сайт Національного інформаційного центру академічної мобільності ENIC Ukraine, містить інформацію про систему освіти України, зразки українських документів про освіту та ін.
  • Librestock Фотостоки – це новинка ХХІ століття, створена, щоб безкоштовно завантажувати світлини без порушення авторських прав. Презентація, реферат, курсова, пост на фейсбуці – не забудь скористатися фото, які зробили саме для вільного розповсюдження!
  • Програма для створення резюме CV-maker. Кожен третій студент зараз шукає підзаробіток – або після пар, або на літо. Електронні бібліотеки вакансій вимагають від користувача резюме. Створити його професійно, красиво і безкоштовно допоможе CVmaker.