Круглий стіл «Територіальна організація спеціалізованих видів туризму в регіоні»

05 квітня 2017 року в Мукачівському державному університеті відбувся круглий стіл на тему: «Територіальна організація спеціалізованих видів туризму в регіоні».
У роботі взяли участь викладачі та завідувач кафедри туризму і рекреації к.г.н., доц. Машіка Г.В. Під час проведення заходу висвітлено актуальні питання специфіки територіальної організації спеціалізованих видів туризму, принципи формування та технології розвитку їх на території Закарпатської області. Особливу увагу та активне обговорення в учасників круглого столу викликали принципи організації винного та сільського зеленого туризму. За результатами круглого столу було сформовано пропозиції щодо удосконалення територіальної організації спеціалізованих видів туризму в регіоні, практичної підготовки майбутніх фахівців туристичної галузі, які будуть відображені в публікаціях викладачів кафедри туризму і рекреації.