КВЕСТ «25-й ВИМІР »

15 травня 2018 року в Мукачівському державному університеті проходив квест «25-й ВИМІР». Організатором квесту виступила всеукраїнська професійна бухгалтерська газета «Все про бухгалтерський облік» за підтримки кафедри обліку і оподаткування та маркетингу Мукачівського державного університету. Цього року конкурс проводиться з нагоди 25–річчя газети в межах усіх ВНЗ України, до числа яких увійшов і Мукачівський державний університет.

Учасниками конкурсу були студенти 1-4 курсів спеціальностей «Облік і оподаткування», «Облік і аудит», «Професійна освіта. Економіка», «Маркетинг» та «Менеджмент» Мукачівського державного університету.

За підсумками конкурсу редакція невдовзі визначить команду-переможницю за наступними критеріями: час виконання завдання; кількість виконаних завдань, креативність у виконанні фото-завдань.

Головний приз – квитки на розваги (боулінг або кінотеатр) у місті, де проводився конкурс «25-й ВИМІР».

Кафедра обліку і оподаткування та  маркетингу і студенти МДУ щиро вдячні організатору конкурсу за проведений цікавий та креативний захід!