Квітуча сакура Закарпаття мандрує Україною

Урочиста зустріч студентів та викладачів Мукачівського державного університету та Миколаївського національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова, що відбулася напередодні Великодня, залишила в усіх учасників приємні враження та сподівання щодо налагодження активної співпраці між двома вузами. І наступний крок назустріч новим взаємовідносинам здійснила студентська молодь Мукачівського державного університету. Перспектива майбутнього обміну досвідом та взаємних візитів надихнула наших студентів подарувати своїм колегам із Миколаєва символ весняного Закарпаття – квітучу сакуру. Саджанці цього дивовижної краси дерева студенти факультету економіки, управління та інженерії, за підтримки керівництва факультету, відправили цими днями до Миколаївського національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова. Такий оригінальний «живий» подарунок, на думку студентів, повинен стати символом культурного єднання та дружби і своєрідним поштовхом до успішної співпраці студентської молоді Заходу та Півдня України.