Літературно-просвітницькі читання «Поетична творчість академіка-психолога Валентина Моляко»

“Твори себе, щодня будуй себе. Ти пам’ятай завжди, що ти — людина…” Валентин Моляко
30 березня студенти-психологи 4 курсу разом з академнаставником Барчій М.С. провели літературно-просвітницькі читання на тему: «Поетична творчість академіка- психолога Валентина Моляко»
Студенти розкрили внесок відомого українського психолога, засновника наукової школи психології творчості в розробку проблем психології творчості та психології поетичної творчості . У колі наукових інтересів В.О.Моляко — технічна творчість учнів, принципи, механізми, особливості різних видів творчої діяльності, підготовка до творчої праці, творча особистість, творча обдарованість, талант тощо. Були прочитані найвідоміші поезії академіка психолога В.О.Моляко з його поетичних збірок: «Криголами», «Домінанта», «Скорая помощь души», «Контрапункт», «Психея в кімоно».

Барчій М.С.
Дата: 30.03.2017 о 15.30 ауд. 215