Літня школа – 2018 у рамках програми «Подвійний диплом» у Вищій Лінгвістичній школі м. Ченстохова (Польща)

З 04 по 14 липня студенти Мукачівського держаного університету, які навчаються за програмою подвійного диплому успішно склали літню сесію в партнерському університеті – Вищій Школі Лінгвістичній м. Ченстохова.

Вища лінгвістична школа у Ченстохові є лідером у Польщі з упровадження в навчальний процес інноваційних технологій (on-line студій). Інтенсивному використанню інформаційних технологій сприяє тісна співпраця з потужними європейськими університетами Великобританії, Німеччини, Італії.У Літній школі – 2018 взяло участь 14 студентів спеціальностей «Початкова освіта», «Дошкільна освіта», «Середня освіта (англійська мова та зарубіжна література)». Координатор проекту – доц. Наталія Смочко.

В процесі навчання студенти проходили інтенсивний курс навчання польською та англійською мовами, заняття проводилися у формі інтерактивних тренінгів (коучинг кар’єри, суспільні компетенції тощо). Акцент в роботі ставився на інноваційних формах, які покликані сформувати конкурентоспроможного спеціаліста.

Під час перебування в Польщі, студенти не лише навчалися та успішно склали екзаменаційну сесію, але і розширювали свій кругозір, відвідавши столицю Польщі – Варшаву.

Програма подвійного диплому дозволила здобути студентам новий досвід, познайомитися з цікавими людьми та відкрила безліч нових можливостей.

Наступний набір з числа студентів МДУ в рамках Програми відбудеться у вересні-жовтні 2018 року.