Літня школа. Четвертий день.

Ось і завершився четвертий, не менш цікавий день у «Літній школі» Мукачівського державного університету. Учасники в невимушеній атмосфері мали змогу продовжити роботу над особистісним розвитком. Сьогоднішній день був спрямований на те, щоб вони в майбутньому бачили різні можливості в розв’язанні тих чи інших ситуацій та могли досягати успіху й професійного зростання Все це було проведено у вигляді ділової гри, що сприяло кращій комунікації дітей та викладача.

Потім учасники прийняли активну участь в грі «Брейн ринг». Підчас якої мали змого у невимушеній атмосфері перевірити свої знання в різних галузях.

І на завершення цього цікавого і насиченого дня з учнями та студентами було проведено майстер клас «Шарові напої». Під час якого вони мали можливість відчути себе в ролі бармена.