Літня школа МДУ

Літо – це не тільки пора відпочинку, але й навчання!
Літо
 ― найкращий час для самоаналізу та вивчення іноземної мови.
Літо ― це пора для реалізації як набутих знань і навичок, так і для формування нових умінь, у тому числі й професійних.

ДЛЯ ЦЬОГО
У МУКАЧІВСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ
СТВОРЕНА ЛІТНЯ ШКОЛА!

Літня школа створена для розвитку здібностей, розширення  світогляду школярів. У ній гармонійно поєднується навчальна, наукова, пізнавальна та виховна робота, що допомагає абітурієнтам у майбутньому визначитись з вибором професії. Учасники Літньої школи отримують глибокі теоретичні й практичні знання, які допоможуть успішно зреалізувати свій професійний вибір.
До роботи в Літній школі залучені кращі науково-педагогічні працівники Мукачівського державного університету, доктори наук з інших провідних вузів України, провідні тренери із самовдосконалення та особистісного розвитку, а  також успішні представники бізнесу.

*Для участі в проекті “Літня школа МДУ” просимо вас заповнити анкету!

Програмою школи передбачено:

1. Тренінги по самовдосконаленню та саморозвитку.

Той, хто візьме участь у тренінгових заняттях, зможе:

• проявити лідерські якості,
  • подолати комунікативні бар’єри,
  • розкрити своє «Я»,
  • навчитись досягати  життєвого успіху.
  1. Спілкування англійською мовою.

Проведення майстер-класів на різну тематику  іноземною мовою не тільки дасть можливість зануритися в англомовне середовище, а й підвищить рівень фахової підготовки.

1. Цікаві екскурсії.
    Жоден школяр чи студент не уявляє свого життя без цікавих розваг, тому літня школа МДУ –  це саме те місце, де ви зможете поєднати навчання з цікавим дозвіллям.
    До вашої уваги представлено різні цікаві квести, екскурсії, спортивні змагання.
    Завершуємо літню школу  виїздом на природу.

Літня школа запрошує студентів та школярів 9-11 класів!
Контактний телефон: 0502238640.
Чекаємо на вас!