Літня школа МДУ

Літо – це не тільки пора відпочинку, але й самовдосконалення!

Мрієш бути успішним та змінити свої погляди на життя, але не знаходиш команду однодумців – тоді МИ чекаємо на тебе!!!

З 2016 року Мукачівський державний університет започаткував літній освітній проект. Для підлітків – це унікальна можливість не тільки знайти однодумців, а й зробити перший вагомий крок на шляху до своєї мети.

«Літня школа професійного навчання» допомагає підліткам ознайомитися з прикладами роботи бізнесу, соціальних та комерційних проектів, щоб розвинути актуальні для XXI століття навички та зробити свідомий вибір майбутньої професії. Під керівництвом тренерів вони вчаться працювати в команді, розробляють проекти та обговорюють їх, вчаться презентувати власні ідеї, розвивають вміння вільно спілкуватися іноземною мовою.

Стартує «Літня школа професійного навчання МДУ» з 02.07.2018 по 13.07.2018.

Вартість 145 грн. на день. (Загальна вартість 1600 грн).

*Для участі в проекті «Літня школа МДУ» просимо вас заповнити анкету!

Форма заявки та програма у доданих файлах ( на сайті МДУ ).

Літня школа запрошує студентів та школярів 9-11 класів!

Контактний телефон: 0502238640.

Чекаємо на вас!