Літня школа. П’ятий день.

П’ятий день «Літньої школи» добіг кінця. Що ж він дав нашим учасникам? В першій половині дня вони продовжили розвивати свої комунікативні здібності та вміння спілкуватися. Заявлена тема тренінгу «Як досягти мети або коли здійснюються мрії» є цікавою для учасників. Саме тому під час майстер-класу всі були активними, емоційними і швидко включилися в діалог.

Після цього діти прийняли активну участь в економічній грі. Під час якої змогли відчути себе в ролі молодого підприємця, який розпочав свою власну справу.

В другій половині дня студентів та школярів чекала захоплююча подорож в місто Ужгород. Впродовж якої вони мали змогу відвідати центральну частину міста, Ужгородський замок та закарпатський музей народної архітектури та побуту. А завершилася екскурсія солодкими сюрпризом. Діти почастували смаколиками у кав’ярні відомого кондитера Штефаня.