Літо – найкращий час для самовдосконалення

Після останнього шкільного дзвоника у навчальних закладах розпочалась виховна  практика в літніх оздоровчих таборах студентів ФА-31  «Філологія *(англійська)»

На базі табору «Юність» з денним перебуванням при Мукачівській ЗОШ I-III ступенів № 10 проходять практику студенти 3 курсу Бундаш Ліліанна, Лакатош Злата та Машіка Аліна, напряму «Філологія* (англійська)». Робота табору розпочалась урочистою лінійкою, де кожен загін представив свою назву загін та речівку. Чимало зацікавлених глядачів зібрав конкурс талантів, де всі бажаючі проявили свої здібності.  Пісні, танці, декламування віршів, інсценування, гра на музичних інструментах були оцінені гучними оплесками. Переможців нагородили грамотами та призами. Наступного дня школярі відвідали екоцентр, де для них був проведений майстер-клас на тему «Лікарські рослини». Незважаючи на дощ, діти милувалися яскравими квітами, вічнозеленими кущами та різними тваринами, які живуть в саду. Педагогічна практика в літніх оздоровчих таборах – гарна нагода для студентів вдосконалити свої практичні навички та здобути цінний досвід для майбутньої професії.