Магістри МДУ навчаються у Польщі

Днями студенти спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування» здійснили поїздку на перші лекційні, практичні та дидактичні заняття в 2017/2018 навчальному році у рамках Програми «Подвійний диплом», організованої Мукачівським державним університетом та Сопотською Вищою Школою  (м. Сопот, Польща).
Для наших студентів було організовано зустріч з ректором навчального закладу, на якій їх ознайомили з особливостями навчання у вищій школі, вручили студентські квитки та провели екскурсію по вузу.
Освіта в Польщі надасть студентам Мукачівського державного університету прекрасну можливість пізнати багату зарубіжну культуру, ознайомитися з місцевими історичними пам’ятками, підвищити власний професійний рівень.
Тож бажаємо нашим магістрантам успіхів в освоєнні європейського освітнього простору!!!