Магістри за освітньою програмою підготовки «Конструювання та технології швейних виробів» підтвердили високий фаховий рівень під час державної атестації

23 січня 2018 року відбувся захист магістерських випускних робіт студентів спеціальності 182 Технології легкої промисловості за освітньою програмою підготовки Конструювання та технології швейних виробів.

Випускниками на захист були представлені роботи на різнопланові актуальні для промисловості та індустрії  моди теми, кожна з яких  була розкрита як теоретичними дослідженнями, так і практичними розробками.

Комісія, яку очолила Каламуняк Мирослава Михайлівна – директор ПрАТ «Ужгородська швейна фабрика», торгова марка «Парада», відмітила високий рівень робіт студентів, актуальність тематик розробок та їх презентативність. Голова комісії порадила реалізувати розробки у виробництво, наголосила на гострій потребі сучасних підприємств у ініціативних та компетентних фахівцях та запросила випускників на роботу на посаду інженера-конструктора.

Найцікавіші моменти захисту пропонуємо до уваги: