Магістри за освітньою програмою підготовки «Конструювання та технології швейних виробів» підтвердили високий фаховий рівень

В передноворічний тиждень 2018 року відбувся захист магістерських випускних робіт студентів спеціальності 182 Технології легкої промисловості за освітньою программою підготовки «Конструювання та технології швейних виробів».

До захисту випускниками були представлені роботи на різнопланові актуальні для швейної промисловості та індустрії  моди теми, кожна з яких  була розкрита теоретичними дослідженнями та підтверджена практичними розробками.

Комісія, яку очолила Каламуняк Мирослава Михайлівна – директор ПрАТ «Ужгородська швейна фабрика» торгової марки «Парада», відмітила високий рівень робіт студентів та актуальність тематик розробок.

Голова комісії рекомендувала випускникам впроваджувати розробки у виробництво, наголосила на гострій потребі сучасних підприємств у ініціативних та компетентних фахівцях  технологічного та конструкторського профілю та запросила на роботу на Ужгородську швейну фабрику.