Мандрівка часом

26 квітня 2017 року в конференц-залі Мукачівського державного університету проходив науково-практичний семінар-модуль «Створення нових трендів міста на прикладі використання історичних символів-брендів». Організаторами заходу були доктор філ. наук, професор Шандор Ф.Ф. та студенти Мукачівського державного університету.
На семінарі були присутні перший проректор МДУ Гоблик В.В., директор Мукачівського замку «Паланок» Белеканич М.І., керівник ТІЦ Мукачево Адаменко М.
Студенти економісти та технологи представили презентацію туристичного бренду «День Святого Мартина в Мукачеві». З XIV століття Святий Мартин є офіційним покровителем закарпатського міста Мукачево, день пам’яті якого вшановують 11 листопада.

Виготовлені студентами речі та символіка (ліхтарі, римське взуття – каліги, справжні списи, багряні плащі, домашні марципани) створили атмосферу далекого IV століття, коли жив і творив Святий Мартин.

Це була справжня мандрівка часом повна захопливих подій, вражень та емоцій!