Мисливський замок графів Шенборнів в санаторії «Карпати»

Студенти Мукачівського державного університету разом з гостями з Америки днями відвідали одну з найвідоміших та найкрасивіших пам`яток архітектури Закарпаття. Замок Шенборнів – один з наймальовничіших палаців України, побудований наприкінці ХІХ століття в готичному стилі. Засновником і власником замку був австрійський державний діяч граф Фрідріх Шенборн.

Сьогодні парк та палац Шенборнів нагадує про велич, смаки та вподобання імперії. Унікальною родзинкою парку є “англійський сад” (просторий парк з великою кількістю зелених газонів і стежок) площею близько 19 гектарів. На територїї парку розташовані декоративний ставок, вкритий листям і білим лататтям, та «джерело краси», вода якого має омолоджувальні властивості.
Метою туристичного туру було розширення кругозору студентів, подолання мовного бар`єру, формування навичок спілкування та ситуативного мовлення, оскільки студенти спілкувалися з присутніми гостями виключно англійською мовою.
Екскурсія викликала у всіх позитивні емоції та приємні враження.