Міжнародна конференція «Європейський та український рік культурної спадщини: співпраця, перспективи, виклики»

Викладачі кафедри туризму і рекреації Мукачівського державного університету Кампов Н.С та Медвідь Л.І. взяли участь у міжнародній конференції «Європейський та український рік культурної спадщини: співпраця, перспективи, виклики». Конференція відбулася за ініціативи Національного Бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні, підтримки та співпраці Представництва Європейського Союзу в Україні та у партнерстві з Міністерством культури України.
У чудовій пам’ятці архітектури 1904 року – Пасажі Гартенберг у місті Івано-Франківську в діловій невимушеній атмосфері науковці разом з представниками державних та громадських організацій обговорювали перспективи проведення року культурної спадщини в Україні, обмінялися досвідом з іноземними експертами у сфері охорони всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО, розглядали питання включення об’єктів культурної спадщини до регіональних, державних та міжнародних туристичних маршрутів.
В рамках конференції були заслухані цікаві кейси проектів міжнародної співпраці в сфері охорони культурної спадщини, розпочато розробку рекомендацій щодо реформування сфери збереження культурної спадщини в Україні та можливостей її використання для потреб туризму.