Можливості отримати подвійний диплом та навчання в Польщі для студентів Мукачівського державного університету

Здобуваючи базову освіту в Мукачівському державному університеті, студенти мають можливість паралельно навчатися у Вищій лінгвістичній школі (WSL) м. Ченстохова (Республіка Польща) за програмою «Подвійний диплом» та Програмою семестрової академічної мобільності в Академії імені Яна Длугоша (AJD) в Ченстохові (Республіка Польща).
Навчання у WSL відбувається у форматі Зимової та Літньої шкіл, які проводяться під час канікул і тривають 7-10 днів, завершується захистом випускної роботи. Після закінчення студенти отримують дипломи державного зразка Польщі та, за бажанням, його англомовний еквівалент. Дипломи бакалавра та магістра Вищої лінгвістичної школи за спеціальностями «Англійська мова в бізнесі», «Початкова і дошкільна освіта» за Програмою «Подвійний диплом» здобувають 14 наших студентів.
Навчання в AJD – семестрове та безкоштовне. В кінці семестру студенти отримують довідки академічної успішності та зарахуванням вивчених предметів.
До 1грудня 2017 р. в Мукачівському державному університеті здійснюється черговий набір учасників на навчання в Польщі. Тому студентам МДУ, які хочуть навчатися у WSL в 2017/2018 навчальному році за Програмою «Подвійний диплом» або за Семестровою Програмою академічної мобільності в Академії імені Яна Длугоша (AJD) необхідно звернутись у свої деканати.