«Мукачево – місто, де здійснюються мрії»

У гуманітарно-педагогічному коледжі МДУ для студентів перших курсів було організовано загальноколеджівську виховну годину «Мукачево – місто, де здійснюються мрії» з метою ознайомлення студентів з історією міста, архітектурними пам’ятками. Кандидат політичних наук, викладач суспільних дисциплін Д.Б. Грегірчак у формі пізнавальної лекції, з використанням сучасних промороликів про Мукачево, розповів студентам про основні історичні віхи його розвитку, про сучасне життя містян та можливості самореалізації , як успішного студента й майбутнього фахівця.