Мукачівські абітурієнти мають можливість здобути нову та перспективну спеціальність з енергозбереження

26 квітня 2018 року у сесійній залі Мукачівської міської ради відбулася зустріч управлінців, науково-педагогічних працівників МДУ, міського голови Андрія Балоги, а також Миколи Коломийченка – Президента Українського пелетного союзу.

Міський голова Мукачева Андрій Балога зазначив, що рішення вступу до вищих навчальних закладів і спеціальність, яку оберуть школярі будуть вирішальними при побудові не лише їхнього майбутнього, але й держави в цілому.

Ректор МДУ Тетяна Шербан зазначила, що саме точні науки дадуть абітурієнтам той базис, який забезпечить їх перспективною роботою та хорошим життям. Розповіла, що студенти Мукачівського державного університету мають змогу завершити навчання за програмою “Подвійний диплом”. Окрім того, у МДУ є чудова нова спеціальність ” Прикладна механіка” за освітньою програмою ” Ресурсно-та енергозберігаючі системи, пристрої та апарати”, яка вже отримала підтримку з боку галузевих асоціацій та має попередні замовлення на працевлаштування випускників.

Президент Українського пелетного союзу Микола Коломийченко розповів учням про перспективи цієї спеціальності та важливості у сучасному світі фахівців з енергоефективності та відновлюваних джерел.