Мукачівський державний університет Кафедра співу, диригування і музично-теоретичних дисциплін

20 – 24 березня 2017 року кафедрою співу, диригування і музично-теоретичних дисциплін у рамках проекту «Мистецькі зустрічі» буде проведено «Тижневик професійної майстерності», у програмі якого відбудуться творчі зустрічі та майстер-класи за участі провідних фахівців мистецьких ВНЗ та загальноосвітніх навчальних закладів України.

Програма заходу:

20 березня

11:55 – 12:40 майстер-клас лауреата ІІ етапу Всеукраїнського (обласного) конкурсу «Вчитель року 2017 у номінації «Музичне мистецтво», вчителя Лінцівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Ужгородської районної ради В.М. Булини на тему «Урок музичного мистецтва у 3 класі».

12:45 – 13:30 майстер-клас лауреата ІІ етапу Всеукраїнського (обласного) конкурсу «Вчитель року 2017 у номінації «Музичне мистецтво», вчителя НВК «Гармонія» Л. А. Сабов на тему «Урок музичного мистецтва у 7 класі».

21 березня

13:45 15:20 майстер-клас з постановки голосу та виконавського вміння доцента кафедри сольного співу Львівської національної музичної академії ім. М.В. Лисенка М.А. Жишкович на тему: «Основні принципи та методи розвитку співацького голосу».

22 березня

11:55 – 13:30 майстер-клас з постановки голосу та виконавського вміння доцента кафедри сольного співу Львівської національної музичної академії ім. М.В. Лисенка М.А. Жишкович на тему: «Особливості формування техніки співу».

23 березня

9:50 – 11:25 майстер-клас з диригування професора кафедри хорового та оперно-симфонічного диригування Б.П. Дерев’янка на тему: «Специфіка розвитку фахових компетенцій у класі хорового диригування».

24 березня

11:55 – 13:30 методичний семінар «Проблеми та перспективи використання електронних навчальних курсів у освітньому процесі».

Запрошуємо викладачів, вчителів ЗОШ, студентів та всіх бажаючих.

Адреса: Мукачівський державний університет, педагогічний факультет, вул.Я. А.Коменського, 59, аудит. 58.