Мукачівський державний університет на «Ярмарку кар’єри» в м. Іршаві

Цього разу нас запросили в гості представники Іршавського районного центру зайнятості на «Ярмарок кар’єри», який відбувся 19 квітня 2018 року в м.Іршаві у приміщенні Іршавської районної ради.

Жваве спілкування зі школярами, обмін досвідом з колегами – представниками ВУЗів та коледжів Закарпаття, налагодження контактів з представниками підприємств Іршавщини – саме цим запам’ятався цей день.

Під час проведення даного заходу відповідальний секретар Приймальної комісії МДУ Медвідь Лариса Іванівна розповіла про Мукачівський державний університет та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців у нашому ВУЗі, а доцент кафедри машинобудування та інформаційних технологій Хом’як Богдан Ярославович ознайомив школярів із новою надзвичайно перспективною спеціальністю, за якою буде здійснюватися набір у Мукачівському державному університеті з 2018 року – «Прикладна механіка» за освітньою програмою «Ресурсо- та енергозберігаючі системи, пристрої та апарати».

Школярі мали можливість отримати презентаційні матеріали та поспілкуватися із представниками ВУЗу щодо особливостей здобуття освіти за спеціальностями, які є надзвичайно затребувані на ринку праці нашого краю.