Мукачівський державний університет вшановує пам’ять Великого Кобзаря

Місяць березень належить споминам про найбільшого українського генія, поета Тараса Шевченка. Мукачівський державний університет, не порушуючи своїх традицій вже вкотре вшановує пам’ять Великого Кобзаря. Глядачі мали змогу шевченковими дорогами поринути у події життя великого сина українського народу та його поетичний світ. Студенти перевтілились в образи головних героїв шевченкових творів та дали змогу нам-глядачам поринути в атмосферу тих часів. Особливу цьогорічну атмосферу, наповнену патріотизмом та гордістю за рідний край  створив мукачівський народний хор, дзвінкий голос якого на мить дозволив забути про все. Є особистості,  доля яких непідвладна часу, бо вони- безсмертні, саме таким і є Тарас Григорович Шевченко.