Музичний вечір «Шедеври української музики»

Нещодавно в читальній залі бібліотеки гуманітарно-педагогічного коледжу Мукачівського державного університету відбувся музичний вечір «Шедеври української музики», що поєднав музику ХХ та ХХІ століть – найкращі її зразки. Слухачі мали можливість почути: у виконанні хору відомий твір української класики «Ой ти, дівчино, з горіха зерня», сольні номери студентів коледжу та університету, а саме пісні українських митців: «Чорнобривці», «Якщо любиш, кохай», «Запроси мене у сни», «Минає день, минає ніч», «Материнська любов», «Гай, зелений гай», «Люби мене», «Я люблю тільки тебе». Вокальний ансамбль «Любисток» виконав сучасний хіт «Дівчина-весна». Ще однією родзинкою заходу була музична композиція на вокальний твір «Балада про дві скрипки». Захід також збагатив глядачів цікавими фактами про створення знаних пісень, долі композиторів. Схвальні відгуки аудиторії свідчать про те, що музичний вечір торкнувся сердець присутніх.