Музика висікає вогонь з людських сердець

Людвіг ван Бетховен

19 квітня 2017 року у Закарпатській обласній філармонії (м. Ужгород) відбувся звітний концерт студентів та викладачів Мукачівського державного університету.
Дійство розпочалося молитвою за Україну “Боже великий, єдиний, нам Україну храни” на музику Миколи Лисенка, слова Олександра Кониського, яку часто називають Духовним (або церковним) гімном України.
У програмі звітного концерту взяли участь художні колективи та солісти-виконавці Мукачівського державного університету. Учасники продемонстрували високий рівень виконавської майстерності, про що свідчила тиша під час виступу та гучні, довготривалі аплодисменти глядачів.

Програма концерту вирізнялася глибокою змістовністю, різноплановістю. Всі номери злилися в один мелодійний, багатобарвний струмочок різних інструментів, чарівних голосів, звучання якого сприймалося глядачами гучними оплесками та оваціями. Символічно концерт завершився патріотичною піснею Арнольда Святогорова «Вольная воля» у виконанні Аліни Поляк. Адже вона є утвердженням єдності народу та соборності України, утвердженням віри в майбутнє.
Ректор університету, професор Т. Д. Щербан подякувала учасникам концерту та глядачам, зазначила, що звітний концерт – це не тільки зустріч з талановитими музикантами Мукачівського державного університету, а й свідчення того, що університет готує висококваліфікованих, конкурентоспроможних на ринку праці фахівців різних напрямів та спеціальностей. Виступи учасників концерту та виставка сучасних дизайнерських проектів та творчих робіт студентів МДУ, яка проходила в рамках дійства у фойє філармонії, були яскравим тому доказом.

Тетяна Дмитрівна також подякувала за сприяння у проведенні звітного концерту Управлінню культури Закарпатської обласної державної адміністрації та колективу Закарпатської обласної філармонії.