М’яч над сіткою

8 листопада в спортивному залі IV корпусу проходили запеклі баталії першості МДУ з волейболу серед збірних команд факультетів дівчат та юнаків.
За прогнозами вболівальників, ще до початку турніру, переможцем в змаганнях серед дівчат мала стати команда факультету туризму та готельно-ресторанного бізнесу. І дівчата виправдали сподівання своїх прихильників. Вигравши більшість ігор вони дійшли на вищу сходинку п’єдесталу пошани. З усіх сил їм чинили опір дівчата педагогічного факультету але не вистачило спортивного щастя, а нагородою їм стала друга сходинка п’єдесталу пошани. Третє місце серед жіночих команд посіла команда гуманітарного факультету. Своєрідний сюрприз, обігравши переможців, підготувала збірна команда факультету економіки, управління та інженерії.
Не менш цікавою виявилась фінальна зустріч двох чоловічих збірних – це команди факультету туризму та готельно-ресторанного бізнесу та збірна команда факультету економіки, управління та інженерії цікавим. Тут ми побачили гру високого технічного рівня. І хоча переможцем як і у дівчат стала команда юнаків факультету туризму та готельно-ресторанного бізнесу, але опір суперників був значно сильнішим.
Вітаємо учасників та переможців змагань!!!