На кафедрі легкої промисловості і професійної освіти працює експертна комісія

На кафедрі легкої промисловості і професійної освіти працює експертна комісія з акредитації освітньо-професійної програми «Проектування взуття та галантерейних виробів» зі спеціальності 182 «Технології легкої промисловості» за другим (магістерським) рівнем.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від від 20.12.2017 р. № 483-л на кафедрі легкої промисловості і професійної освіти Мукачівського державного університету розпочала роботу експертна комісія з метою проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Проектування взуття та галантерейних виробів» зі спеціальності 182 «Технології легкої промисловості» за другим (магістерським) рівнем.

Експертна комісія працює у складі: голова – зав. кафедри конструювання та технології виробів із шкіри Київського національного університету технологій та дизайну,  доктор технічних наук, професор  С. С. Гаркавенко; член комісії – декан технологічного факультету Хмельницького національного  університету, кандидат технічних наук, професор  кафедри технології та конструювання виробів із шкіри  А.Б.Домбровський.

Комісія працюватиме у період з 26.12.2017 р. по 28.12.2017 р. відповідно до Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах.