Набуття фінансистами професійних компетентностей під час виробничої практики

Знання та навички, отримані під час навчання в Мукачівському державному університеті, студенти ОС «Бакалавр» за напрямом підготовки 6.030508 «Фінанси і кредит» мали змогу закріпити під час виробничої практики, яка проходила  в період з 18.12.2017 р. по 04.02.2018 р.

Виробнича практика – складний механізм, який передбачає набуття професійних компетентностей майбутніми фахівцями в галузі фінансів і кредиту. Виробнича практика допомагає студентам адаптуватися до майбутнього місця роботи, прививає навички роботи в колективі.

Цьогоріч студенти-фінансисти проходили практику на провідних підприємствах та установах м. Мукачева й регіону: УАП ТОВ «Фішер-Мукачево», ПАТ «МТФ Мрія», ПАТ КБ «Приват Банк», ПАТ «ОТП Банк», ПАТ «Державний Ощадний банк України», ПАТ «СК «Провідна», ПАТ СК «Київський страховий дім» тощо.

Здобутий практичний досвід – перший крок до подальшого навчання за програмою «Фінанси, банківська справа та страхування» за освітнім ступенем Магістр!