Набуваємо досвіду

У період з 01 вересня 2017 р. по 08 вересня 2017р. ми, студенти 3 курсу спеціальності  «Початкова освіта» педагогічного факультету Мукачівського державного університету, проходили педагогічну практику «Перші дні дитини в школі» в Мукачівській ЗОШ №13 І-ІІІ ст.

Мета цієї практики: спостерігати за роботою вчителя на уроці, вивчати особливості адаптації дитини до нових умов у перший тиждень її перебування в школі, формувати дослідницькі вміння, пов’язані з вивченням рівня готовності дітей до школи тощо.

З перших хвилин почалася співпраця між дирекцією школи, вчителями, методистами і нами, студентами. Тема першого уроку – «Унікальна Україна» – налаштував усіх на сумлінну працю, адже Україна чекає талановитих, креативних, здібних випускників. І все починається з першого класу. Ми відчули, яка відповідальність перед нами, майбутніми вчителями. А потім були уроки, їх аналіз, організація дозвілля дітей на перерві та інша цікава робота.

Завершилася педагогічна практика засіданням Круглого столу на тему «Особливості роботи вчителя в перші дні дитини в школі», де мала місце цікава дискусія про Концепцію Нової української школи, сучасні підходи до навчання і виховання учнів.

Висловлюємо вдячність за допомогу, слушні поради та підтримку адміністрації та вчителям початкової ланки ЗОШ №13 І-ІІІ ст. м. Мукачева, методистам кафедри теорії та методики початкової освіти Мукачівського державного університету.

Було цікаво !!!

Ірина Кайс, студентка