Нагороджено Грамотами та оголошено Подяки

17 листопада 2017 року на засіданні Вченої ради університету ректор МДУ  Тетяна Щербан вручила науково-педагогічним працівникам вузу Грамоти та Подяки Мукачівського державного університету за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, плідну науково-педагогічну діяльність та значне покращення результатів рейтингового оцінювання якості роботи у 2016/2017 навчальному році у порівнянні з минулим роком.

Грамотами Мукачівського державного університету нагороджено: Прокопович Л.С. (+127 позицій); Бопко І.З. (+84 позиції); Задорожній І.З. (+63 позиції); Пугачевська К.Й. (+61 позиція); Токар Я.І. (+61 позиція).

Подяками Мукачівського державного університету нагороджено: Костю С.Й. (+58 позицій); Горват М.В. (+56 позицій); Хімич  В.І. (+55 позицій); Мочан Т.М. (+51 позиція); Розман І.І. (+50 позицій).

Щиро вітаємо наших викладачів та бажаємо їм подальших наукових звершень та здобутків!