Інтернет – важливий складник інформаційних ресурсів сучасної бібліотеки, бібліотека на додаток до друкованих ресурсів надає доступ читачам до електронних інформаційних ресурсів і допомагає орієнтуватися в них.

Доступ до наявних електронних інформаційних ресурсів у мережі Інтернет, насамперед до бібліотек та періодичних видань, а також до зарубіжних електронних ресурсів значно підвищує рівень бібліотечно-бібліографічного обслуговування користувачів та забезпечує якісно новий рівень задоволення фахових потреб науковців та студентів.

На сайті Наукової бібліотеки Мукачівського державного університету створено Електронний читальний зал, де читачі можуть скористатися вітчизняними та світовими електронними ресурсами з вільним, а також тестовим доступом.

Електронний читальний зал наукової бібліотеки поповнився 13 закордонними ресурсами та 8 відкритими освітніми ресурсами (відео-, аудіо-курси, лекції, семінари) відкритого доступу.

На сторінку «Електронний читальний зал» заходьте за посиланням http://msu.edu.ua/library/cul-online /  !!!