НАУКОВИЙ СЕМІНАР «ІННОВАЦІЇ В ОСВІТІ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА»: ЧАСТИНА 2 (ТЕОРЕТИЧНА)

Черговий етап семінару пройшов у формі лекції-презентації на тему: «Інноваційні електронні засоби організації та підтримки неперервності освітнього процесу», спрямованої на вирішення проблеми доступності якісної освіти шляхом використання електронного ресурсу MobiSchool. Лектором Карташовою Любов’ю Андріївною (генеральний директор ТОВ «Акцент», доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти МДУ) подано детальну характеристику даного ресурсу,  який  спрямований на забезпечення організації та підтримки всіх функцій освітнього процесу шляхом створення е-середовищ (web-прототипів) освітніх закладів.

Заключним етапом наукового семінару було проведення круглого столу, модератором якого виступив Кобаль Василь Іванович, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти МДУ.

Про авторські освітні програми, які реалізуються в початкових школах України розповіла Швардак Маріанна Василівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки дошкільної та початкової освіти МДУ.

Щербан Ганна Вікентіївна, старший викладач кафедри  педагогіки дошкільної та початкової освіти МДУ, висвітлила проблему використання технології «Daily 3» у початковому курсі математики.

Отже, використання інноваційних освітніх програм та технологій є важливою складовою в контексті реалізації концепції Нової української школи.