Науково-практична конференція «Погляди В.О.Сухомлинського на проблему громадянського виховання»

5 жовтня 2017 року з нагоди 99-ої річниці від дня народження В.О. Сухомлинського в гуманітарно-педагогічному коледжі МДУ викладачем психолого-педагогічних дисциплін, кандидатом психологічних наук Мішкулинець О.О. була проведена науково-практична конференція «Погляди В.О. Сухомлинського на проблему громадянського виховання», присвячена науково-педагогічній діяльності видатного педагога-гуманіста, письменника, громадського діяча.

У вітальному слові Мішкулинець О.О. наголосила на сучасності ідей та поглядів В.О. Сухомлинського на проблему громадянського виховання підростаючого покоління.

Студенти в доповідях висвітлювали та акцентували увагу на різноманітті поглядів Сухомлинського на громадянське виховання, їх актуальність та можливості їх використання в практичній діяльності сучасної школи.

До участі в конференції долучилися голова методичного об’єднання вчителів початкових класів ЗОШ №2 м.Мукачева, вчитель вищої категорії, методист Віщак Л.А., яка зауважила про важливість впровадження педагогічної спадщини В.О. Сухомлинського в навчально-виховний процес.